אלברט"ו

אשכול פיס יהוד-מונוסון מזמין תלמידים סקרנים להצטרף אל נבחרת המצוינות של אלברט"ו. תוכנית אלברט"ו ללימודי מצוינות במדעים ובמתמטיקה, פועלת כבר 17 שנים ברחבי הארץ ומלמדת אלפי תלמידים כיצד לשפר את החשיבה היצירתית, מעודדת ילדים לעצמאות בלמידתם, לאהבת תחומי המדעים והמתמטיקה ולהבנת העוצמה בלמידה. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אך 2,500 תלמידי אלברט"ו ברחבי הארץ.

חוגי ההעשרה באלברט"ו מיועדים לילדים מצטיינים, בעלי יכולות גבוהות מן הממוצע, המחפשים גירוי חיצוני מעבר לשעות בית הספר. תלמידים אלו חשים בלתי ממוצים וכמהים ללמידה ייחודית בסביבה שתיתן ביטוי לרצונותיהם. אלו ילדים הצמאים לתוספת ידע, פיתוח חשיבה יצירתית ומחפשים את חברתם של ילדים אחרים עם יכולות ותחומי עניין כשלהם.

תוכנית המצוינות של אלברט"ו נועדה לאתגר מוחות צעירים ולגרום לילדים מצטיינים לחשוב "מחוץ לקופסא". במהלך השיעורים הילדים עוברים תהליך הדרגתי ובו לומדים לאמץ דרך חשיבה לא שגרתית. אלברט"ו חורטת על דגלה את עיקרון הניסוי והטעייה באמצעות בניות וניסויים, בהם הילדים מתנסים בעצמם מידי שבוע. על מנת לגרות את התלמידים אנו עמלים מדי שנה על יצירת תוכניות חדשות, חווייתיות וצבעוניות לילד.

לאתר אלברט"ו  >>>בלחיצה כאן<<<

לוח זמנים תשע"ט  – יום ראשון – ביוטכנולוגיה ומתמטיקה-כיתות ד'-ו' >>>בלחיצה כאן<<<

לוח זמנים תשע"ט  – יום שלישי – מתמטיקה ופיסיקה – כיתות ב'-ג' >>>בלחיצה כאן<<<